+3 8067 611 88 05

72309 St 8 March, 6, Melitopol

FUNDAMENT

Ukraine

72309 St 8 March, 6, Melitopol.

PHONE: +3 80619 448419

Будуємо з газобетону

   Підготовка місця

 

 Для початку необхідно підготувати місце, на якому відбуватиметься будівництво. Вам потрібно добре спланувати побудова майданчики - поставити огорожу, освітлення і приготувати будівельні ліси.

Можна залучити до справи фахівців, які зможуть провести геодезичні обміри, визначити позицію центру споруди, а також висоту підлоги першого поверху. До виділеної площі обов'язково підводять всі зовнішні засоби повідомлення і комунікації.

Фундамент 

 

На другому етапі вам необхідно вибрати хороший фундамент, щоб стіни трималися міцно. На таких речах краще не економити, адже з часом можуть з'явитися тріщини. Якщо ви бажаєте спорудити дійсно міцний будинок, залиште ідею робити фундамент з газобетону. Основа споруди повинна бути зроблена з більш твердого будівельного матеріалу. Для її побудови ідеально підійде залізобетонна плита. Як радять фахівці, краще використовувати стрічковий або стовпчастий фундамент із залізобетонною обв'язкою.

Що потрібно знати про клей для газобетонних блоків

 

Будівництво з газобетонних блоків передбачає використання не тільки спеціального клею, але і розчину з піску та цементу. Такий розчин обійдеться дешевше, але знизу міцність. До того ж, це може послужити причиною нерівній кладки блоків. Що стосується клею, він може обійтися вам трохи дорожче розчину, але при цьому на один блок його потрібно набагато менше.

Як стверджують будівельники газобетонних блоків, застосування розчину може виявитися згубним і є порушенням в методології будівництва. Вони радять використовувати тільки клей, який робить кладку рівною і міцною.

Далі приступаємо до укладання клею, густота якого повинна дорівнювати консистенції сухої сметани. Зазвичай клейову суміш накладають спеціальним ківшиком із загнутим краєм і розрівнюють гребінкою. Після застигання клею вже неможливо роз'єднати блоки, їх можна тільки знести.

Газобетон можна класти відразу ж без зупинок, оскільки він легкий і не має властивості видавлювати клейову суміш. Якщо класти наприклад цегла, в цьому випадку необхідно робити певні паузи. Для правильного укладання стін є особливі норми. Товщина зовнішніх стін повинна бути від 375 до 400 мм, а кімнатних до 250 мм. Якщо будувати декоративну перегородку, товщина повинна бути не більше 100 мм. Особливу увагу варто звернути на вкладання першої лінії блоків. Якщо з першого блоку почати якісну кладку, тим самим забезпечите довговічність і безпеку майбутньої споруди. Існує можливість самому побудувати будівлю або довірити цю роботу професіоналам і замовити будівництво будинків з газобетону ціна якого буде вам підходити.

Перед укладанням першої лінії блоків, потрібно добре підготувати основу. Для цього потрібно провести ізоляцію. В якості речовини можна задіяти цементну рідина на основі сухих компонентів, а також руберойд, рулонний бітумний або полімерний матеріал. Зверху ізоляція розрівнюється за допомогою цементно-піщаної суміші.

 

Після першої лінії укладання, потрібно вирівняти площину спеціальним рубанком для газобетону. Залишилася пил прибирають щіткою. Після укладання всіх рядів, потрібно ще раз провести розрівнювання, щоб не допустити перепадів між блоками. Другий ряд блоків починається з кута. Щоб всі ряди були рівними, необхідно встановити спеціальні дерев'яні рейки. Якщо клей буде виступати на поверхню, затирати його не варто, краще просто видалити кельмою.

Армування

 

Будівництво котеджів з газобетону часто передбачає армування. Всі будівлі піддаються невпинним навантаженням, які можуть призвести до негативних наслідків. Зовнішній вигляд стін може погіршитися в слідстві нерівномірною укладання, перепадів температури, осідання землі або сильного вітрового впливу.

 

Арматура оберігає стіни від виникнення тріщин і захищає газобетонні блоки.

 

Якщо спочатку слідувати всім технологіям за правилами, можна уникнути виникнення тріщин в подальшому. Тому при якісному проекті армування будинок буде надійно захищений навіть від зовнішнього впливу. Необхідно звернути особливу увагу на стіни, які відчувають постійні вітрові навантаження.

Арматура кладеться в спеціальні армопоясу. При чому армується тільки перша лінія установки, яка лежить на основі, області опори перемичок, деталі, що піддаються великому навантаженні, кожна четверта лінія стін, а також стіни, розташовані внизу вікон.

 

Арматура під вікнами лягає на 900 мм в кожну сторону. Щоб покласти її в смугу блоків, необхідно нарізати штроби, використовуючи спеціальний штроборіз. Після усунення пилу і піску з штроб, в блоки лягає клейова суміш і арматура. Якщо стіни товщі 200 мм, краще пустити в справу два прута діаметром в 8 мм.