+3 8067 611 88 05

72309 St 8 March, 6, Melitopol

FUNDAMENT

Ukraine

72309 St 8 March, 6, Melitopol.

PHONE: +3 80619 448419

Технологія нанесення рідких шпалер

 

Підготовка поверхні до нанесення.

 

Перед початком роботи необхідно ретельно обстежити поверхню, на яку Ви збираєтеся нанести покриття. Вздувающуюся і погано тримається штукатурку необхідно відбити, тріщини розшити і зашпаклювати. Великі вибоїни і перепади слід заштукатурити або зашпаклювати, оскільки їх наявність може істотно відбитися на витраті оздоблювального матеріалу, і відповідно на ціні Вашого ремонту. Далі за допомогою валика або кисті необхідно нанести ґрунтовку. Для цієї мети необхідно використовувати ґрунтовку-гідроізоляцію глибокого проникнення. Потім наноситься шар фасадної фарби з вмістом кварцового піску. Тільки ці умови забезпечать яскраві, неповторні кольори і тони оздоблювального матеріалу.

Щоб уникнути відшаровування (здуття) грунтовки від оброблюваної поверхні слід враховувати, що ґрунтовку можна наносити на запилену або легко обсипається основу, на побілку або погано розмиту після побілки поверхню. Застосування як грунтовки емалей ПФ стає необхідним у випадку нанесення оздоблювального матеріалу: на металеві та дерев'яні поверхні; на стіни і стелі які зазнали впливу води внаслідок аварій систем водопостачання; на поверхні з айфредернимі роботами (побілка з кольоровими пігментами); на жирні, промаслені та іржаві ділянки стін. Застосування грунтовки ПФ-115 необхідно: на стінах старих будівель, де застосовувалися шпаклівки на основі оліфи і мила. Слід враховувати, що іржа, деревна смола, жири містяться в старих шпаклівки на основі оліфи, можуть залишити на поверхні покриття жовті розводи, а кольорові пігменти здатні змінити колірну гамму покриття. Після повного висихання грунтовки Ви отримали білу поверхню, готову до подальшої роботи.

Підготовка оздоблювального матеріалу до роботи.

 

Вміст пакету з сухою сумішшю висипати в пластиковий посуд. Ємність посуду повинна вибиратися з розрахунку не менше 6 л на одну упаковку матеріалу. Суміш залити 4,0-6.0 л води **, ретельно перемішати руками до отримання однорідної тістоподібної маси. Матеріал готовий до застосування. Рекомендується для зручності замішувати відразу декілька упаковок оздоблювального матеріалу у великій ємності (наприклад, в домашній ванні).

Примітка:

* Технічними умовами на декоративний оздоблювальний матеріал Макс-Колор допускаються незначні відмінності відтінків кольорів між різними партіями одного і того ж Типу оздоблювального матеріалу. Якщо Ви придбали матеріал з різних партій, при замочуванні перемішайте їх між собою, це ні як не вплине на зовнішній вигляд покриття.

** Точна кількість води в матеріалі залежить від вологості, температури повітря в приміщенні, і визначається за місцем дослідним шляхом. Слід враховувати, що густий матеріал важко наносити, а занадто рідкий буде стікати з вертикальної поверхні і довше сохнути. У зв'язку з цим рекомендується спершу в суху суміш додати води з розрахунку 3.5 л на 1 упаковку, а потім шляхом додавання додаткової кількості води розчин довести до необхідної консистенції.

Слід враховувати, що приготований розчин бажано використати протягом доби, але не пізніше 3-х днів. При більш тривалому зберіганні він стає непридатним для використання. Сухий матеріал в цілій заводській упаковці може зберігатися як завгодно довго.

Нанесення. 

 

Оздоблювальний матеріал Макс-Колор можна наносити вручну. Матеріал наносять за допомогою шпателя-затірки, виготовленого, з нержавіючої сталі або оргскла, інші форми і види шпателів абсолютно непридатні для цієї мети. Вручну наносяться всі Типи оздоблювального матеріалу Макс-Колор, і при цьому не потрібно особливих професійних навичок. Чим вища кваліфікація виконавця, тим нижче витрата оздоблювального матеріалу. Наносячи покриття за допомогою шпателя, ви можете отримати рівні стіни і прямі кути, уникнувши при цьому трудомісткі, дорогі і пилові шпаклювальні роботи. Це забезпечується здатністю тістоподібної маси оздоблювального матеріалу заповнювати всі вибоїни та тріщини в стіні. Однак при цьому слід враховувати, що заповнення великих нерівностей поверхні вимагає нанесення більш товстих, ніж рекомендується шарів оздоблювального матеріалу і призводить до підвищеного його витраті. Однієї упаковки достатньо для покриття 4,0 м2 при товщині покриття 1,5-2,5 мм.

Витрата матеріалу на 1м.кв відпрацьований протягом десятків років, досвідченим майстрам однієї упаковки вистачає на набагато більшу площу, без погіршення якості покриття. Якщо Ви отримали перевитрата матеріалу, уважно прочитайте інструкцію з нанесення і дотримуйтесь її вказівкам.

Слід враховувати, що в запобіганні утворення видимих стиків і швів на поверхні покриття необхідно наносити матеріал на стіну цілком, від кута до кута не зупиняючись на частини зробленого.

 

Сушка покриття

 

Сушка покриття здійснюється в природних умовах, при температурі навколишнього середовища. Через 24-48 годин, в залежності від температури і вологості повітря, покриття готове до експлуатації (рекомендується відкривати вікна для вільного доступу повітря).

Ремонт і повторне нанесення покриття

 

При експлуатації практично всі види покриттів дуже часто піддається механічним та іншим видам впливів, що порушує їх цілісність і зовнішній вигляд. Покриття від Макс-Колор дуже легко ремонтується. Для цього краю пошкодженого місця покриття змочуються водою, а на пошкоджене місце за допомогою шпателя наноситься свіжоприготований обробний матеріал або змочується велика поверхня покриття і шпателем зарівнюється пошкоджене місце за рахунок навколишнього матеріалу. Після висихання, ремонт покриття абсолютно непомітний. Покриття, нанесені шпателем, ремонтуються тільки за допомогою шпателя, а завдані компресором тільки за допомогою компресора, шляхом напилення на пошкоджене місце свіжої порції матеріалу.

При бажанні зняти покриття його необхідно зволожити водою за допомогою пульверизатора, дати набрякнути, після чого акуратно зняти шпателем. Повністю зняте покриття можна використовувати повторно. Однак при цьому слід пам'ятати, що вологий матеріал можна зберігати не більше 3 днів. Після тривалої експлуатації покриття (більше 7-ми років), можливо, провести його оновлення, шляхом зволоження і як би, перетираючи покриття між собою за допомогою шпателя, у уникнення розлучень і стиків слід проводити цю операцію цілком всієї стіни, від кута до кута. Після цього Ваше покриття поверне первозданні фарби і свіжість.