+3 8067 611 88 05

72309 St 8 March, 6, Melitopol

FUNDAMENT

Ukraine

72309 St 8 March, 6, Melitopol.

PHONE: +3 80619 448419

Клеєм шпалери

 

Для якісної поклейки шпалер необхідно дотримуватися кількох простих правил. Насамперед стіну необхідно очистити від старих шпалер, пошкодженої штукатурки або іншого бруду. Для того, щоб перевірити готовність стіни для обклеювання, необхідно приклеїти полотно шпалер для проби. Якщо результат задовільний, можна приступати до обклеювання приміщення. При негативному результаті необхідно провести капітальну підготовку стін.

 

Прибирати старі шпалери рекомендується за допомогою спеціального розчину або теплої води, а потім зішкребти шпателем. Якщо на стіні проявилися тріщини, їх слід зашпаклювати. Гладку поверхню під шпалери потрібно зачистити наждачним папером. Клеїти шпалери рекомендується на добре висушену стіну. Перевірити висохла стіна чи ні можна за допомогою скотча. Наклейте шматочок скотчу на стіну, якщо стіна мокра, то скотч покриється вологою.

 

Для того, щоб приготувати клей без грудочок, треба, помішуючи воду, ввести в неї вміст пакету, а потім ретельно перемішати. Необхідно пам'ятати, що для кожного виду шпалер існує свій вид клею. Для грунтовки стіни використовуємо клей, розведений водою 1 до 4.

 

Місце розташування першого полотна визначаємо за допомогою схилу і відзначаємо вертикальною лінією. Обклеювання потрібно починати з самого світлого місця. Вимірюємо довжину шпалер, додаємо 5 см на усадку і приступаємо до нарізування. Існує шпалери з малюнком, який необхідно постійно поєднувати. При одноколірних шпалерах поєднання не виробляють.

 

На відрізане полотно з виворітного боку наносимо клей, а потім складаємо його навпіл, чи не придавлюючи лінію вигину, і тримаємо деякий час, щоб клей опинився всередині. Час вказується в інструкції. Це час дуже важливо витримувати. Якщо дешеві шпалери перетримати, то вони можуть розірватися, а якщо не дотримати, тоді погано просочені полотна можуть неякісно приклеїтися.

Тепер можна приступити до поклейке. Від з'явившихся бульбашок можна позбутися, розгладивши їх щіткою. Розгладжувати шпалери слід в напрямку від середини полотна до його боків. Надлишки клею слід прибрати вологою губкою. Потім за допомогою ножа видаляємо зайві шпалери з плінтусів або зі стелі.

 

Для установки плінтуса внизу проводимо горизонтальну пряму і вирівнюємо по ній шпалери, так щоб вони опинилися поряд з плінтусом. Наступним етапом приклеюємо плінтус.

 

Після закінчення роботи на дві доби закриваємо кімнату від протягів і захищаємо від потрапляння прямих сонячних променів. Таким способом висохлі шпалери щільно ляжуть на стіну, і не будуть постійно відклеюватися. Після повного висихання приміщення слід добре провітрити.