+3 8067 611 88 05

72309 St 8 March, 6, Melitopol

FUNDAMENT

Ukraine

72309 St 8 March, 6, Melitopol.

PHONE: +3 80619 448419

Яку теплу підлогу обрати

 

Як би ми не любили морозні і сніжні зими, вся ця любов хороша при наявності сухого і теплого житла. Осінь ж теж може подобатися, коли дивишся з вікна на непогожу дощову погоду, а в будинку по-літньому тепло і «сонячно»! І все це можливо за наявності справного, регулярного і краще СВОГО опалення. Так останнім часом чималою популярністю користуються підлоги з підігрівом. Оптимальний варіант, якщо в будинку маленькі діти, якщо ви живете на першому поверсі і підлоги бетонні, та й, взагалі, завжди приємно забувати про наявність тапок і теплих шкарпеток!

 

Однак, якщо ви прийняли рішення здійснити мрію теплої підлоги, перед вами постане інший вибір - яку саме систему вибрати за допомогою водонагріву чи електрики. Розглядаючи два цих варіанту потрібно враховувати особливості приміщення і навіть всіх кімнат окремо. Взяти, приміром, кухню - який підлогу з підігрівом підійде саме їй?

 

Теплі підлоги на базі водоносітелей

Отже, розглядаючи варіант нагрівання водоносітелямі, ви повинні знати, що такий спосіб рекомендований в основному для установ, котеджів і приватних будинків, де опалювані площі великі, а джерело водопостачання - автономний. Вибір нагріву води може бути яким завгодно - від теплового насоса до сонячного колектора.

 

Плюси:

 

- Найбільшим плюсом, з особливо для середньостатистичного користувача - це низька ціна монтажу та подальшого використання, зокрема.

 

- Здатний нагрівати великі приміщення.

 

Мінуси:

 

- Ризик протікання, як на стадії монтажу, так і після, що ще гірше. - Проблеми водяного тиску постійно будуть давати про себе знати. При його зниженні підігріву підлоги без спеціального насоса не вийде.

 

- Якщо ви раптом вирішили організувати такий нагрів підлоги в квартирі, то, по-перше, позбавите тепла своїх сусідів. Адже ваше підключення відбувається від централізованих джерел подачі тепла і нагріта вода, пройшовши через лабіринти вашого статі, охолоне й до сусідів дотечет вже холодною. По-друге, все той же ризик підтопити. На установку водяного нагріву підлоги у всіх житлових багатоповерхівках в основному стоїть заборона!

 

- Плюс до всього, ви не можете робити подібних дій, а саме підключення до централізованого опалення без спеціального дозволу, виданого відповідним органом. А вам його, швидше за все, не дадуть - заборона!

 

Як видно, мінусів для теплих підлог на базі водоносітелей значно більше, а точніше, останні пункти і зовсім виключають установку такого підігріву в квартирі - незалежно кухня це, ванна або комора! А ось в своєму будинку за наявності власних свердловин - цей варіант значно виграє в порівнянні зі своїм електричним прототипом.

 

Нагрівання підлоги за допомогою електроносіїв

Його робота грунтується на дії спеціально виконаних проводів. Тобто дроти ці здатні перетворювати електрику в тепло. Його легко регулювати за допомогою терморегулювальних пристроїв. А ще:

 

Плюси:

 

- Також до плюсів можна віднести великі терміни використання.

 

- Простота у використанні і установці, без зайвих допоміжних засобів типу насосів.

 

- Установка таких Електроотопітелі буває вельми економною. Витрати енергії не перевищують, наприклад, витрати звичайного електрочайника.

 

Мінуси:

 

- На жаль, така технологія передбачає електроізлученіе, що, звичайно, не може корисно діяти на ваше здоров'я і здоров'я ваших членів сім'ї.

 

- Монтаж підлоги з електричними проводами недешеве задоволення!

 

Хоча навіть при виборі енерго-полу все одно ви будете стояти перед вибором, яку його різновид використовувати.

 

Якщо судити по найбільш популярних критеріями - ЦІНИ, то залишається два варіанти: стать, з використанням кабельної системи та інфрачервоний підлогу.

 

Кабельна тепла підлога

Кабельний нагрів встановлюють за допомогою цементно-піщаної стяжки - це дорожче інфрачервоного і складніше в самому монтажі. Відповідно, така технологія зменшує простір квартири (будинку) за рахунок підняття статі.

 

Інфрачервона тепла підлога

Інфрачервоний нагрів набагато простіше у використанні, мало того - встановити його може будь-хто. А користуватися таким можна відразу - в той же день після установки. Його аналогом з утеплення - кабельної системою можна обігріватися лише через місяць, щоб стяжка встигла просохнути. Але при цьому інфрачервона підлога не рекомендується використовувати у ванній, наприклад.

 

З усього перерахованого вище можна зробити тільки один висновок - кожному споживачеві і його оселі потрібен індивідуальний підхід. І навіть до кожної кімнати окремо. Саме до кухні в квартирі підійде електрична інфрачервона система. Втім, господар, як кажуть пан і вибір робити все-таки вам!