+3 80619 448419

FUNDAMENT

Ukraine

72309 St 8 March, 6, Melitopol.

PHONE: +3 80619 448419

72309 St 8 March, 6, Melitopol

Ми цінуємо кожного зі своїх клієнтів, тому дбаємо про те, щоб магазин Фундамент відповідав найвищим вимогам.

Для нас кожен клієнт - Особливий Клієнт. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного покупця і щодня працюємо над тим, щоб Ви залишилися задоволені якістю

обслуговування і продукції в наших магазинах.

О НАС

ІСТОРІЯ

З 1993 року компанія "Фундамент"   працює для вас на оптово-роздрібному ринку поставок будівельних матеріалів. Сьогодні ми представляємо собою динамічно розвиваючуюся організацію і, володіючи унікальним потенціалом, входимо до числа самих надійних постачальників на оптовому ринку Мелітополя та Запорізькій області

Постійно розширюючи напрямки нашої діяльності, ми раді залучити до співпраці нових партнерів. Нашими клієнтами є торгуючі організації, магазини, будівельні компанії, державні установи а також роздрібні покупці і прораби.

На нашому сайті ви можете знайти докладну інформацію про компанію, ознайомитися з нашим прайс-листом і зробити замовлення.

Для вас працюють фахівці, які роблять все, щоб ваша співпраця з нашою компанією була вигідною та зручною. Чекаємо на вас!

 

З повагою, колектив компанії "Фундамент" 

 

72309 St 8 March, 6, Melitopol

- Фахівці магазинів "Фундамент" - професіонали своєї справи. У процесі ремонту або будівництва, вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів часто є вирішальним фактором успіху.

 

- Ми намагаємося максимально спростити для Вас процес вибору будівельних товарів. Тому кожен з наших консультантів регулярно проходить професійне навчання і в будь-який момент готовий дати Вам безкоштовну детальну консультацію по цікавить Вас.

 

- Комплектація будівельних об'єктів "під ключ" - комплексна поставка всіх необхідних для конкретного об'єкта матеріалів (стінові матеріали, теплоізоляція, покрівлі, оздоблювальні матеріали). У вас відпадає необхідність відвідувати десятки вузькоспеціалізованих фірм,економиться час, транспортні витрати. Ми працюємо не тільки по прайсовими, а й рекомендованим товарним позиціям. При цьому ви отримаєте прийнятні ціни.

 

- Індивідуальна схема роботи з Клієнтом - в нашій компанії діє система знижок, персональніціни, для надійних клієнтів надаємо відстрочку платежу - ми традиційно відкриті для діалогу і йдемо назустріч нашим клієнтам

 

- Географія.  До послуг наших клієнтів 10 роздрібних магазинів у різних районах Мелітополя.

 

- Зателефонуйте (096) 332-55-88 та отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

 

 

 "Ф - CARD"

 

Якщо Ви починаєте будівництво, професійно займаєтеся будівництвом або ремонтом,скористайтеся фундаментальною перевагою нашої дисконтної програми. Подробиці про участь у дисконтній програмі дізнайтесь за телефоном (0619) 44-84-19

 Ф - CARD дозволяє постійним клієнтам мережі    "Фундамент" отримати знижку в залежності від суми покупки.

  Система є накопичувальною: чим більше Ви купуєте, тим більше є розмір знижки

"Бонус Плюс"

 

Кожен раз при оплаті карткою ПриватБанку у наших магазинах, частину витрачених грошей потрапляє на ваш рахунок «Бонус Плюс», з якого ви можете оплачувати інші покупки.

З рахунку «Бонус Плюс» Вашої картки ПриватБанку, що містить логотип полунички, Ви можете оплатити покупку в будь-якому магазині – партнері програми. Просто скажіть продавцеві, що хочете оплатити покупку з рахунку «Бонус Плюс».

НОВИНИ

"Ціни та Прайси"

 

Ціни змінюються щодня, і щоб бути компетентними в цьому питанні ми вам пропонуємо кілька способів дізнатися ціну на певну групу товару, які проходять акції, знижки або ви можете поставити питання нашим фахівцям

Переваги роботи з нами: