+3 8067 611 88 05

72309 St 8 March, 6, Melitopol

FUNDAMENT

Ukraine

72309 St 8 March, 6, Melitopol.

PHONE: +3 80619 448419

"Центр yтеплення фасадів" пропонує утеплення фасадів під ключ. У нас Ви знайдете все необхідне: широкий вибір якісних екологічно чистих матеріалів, цінні поради щодо вирішення проектних, технічних та будівельно-монтажних питань, а також бригади досвідчених фахівців, які швидко і якісно виконають всі поставлені завдання по утепленню фасадів. При цьому вартість утеплення фасаду буде значно нижче Ваших витрат на опалення !

Утеплення будинку Вас порадує:

ТЕПЛО ВЗИМКУ

ПРОХОЛОДНО ВЛІТКУ

Ви не мерзнете і забуваєте пpо грибок і пліснявy, а так само економите на опаленні 50-80%

Ви заощадите на електроенергії, так як не потрібно постійно

тримати включеним кондиціонер.

Чому замовники щиро задоволені нашою роботою

Гарантовані строки: ми чітко дотримуємося всіх обумовлені умови і терміни, плануючи виконання замовлення з певним запасом часу - на випадок форс - мажору. Тому ми не підводимо наших клієнтів.

 

Користуємося тільки якісними і перевіреними матеріалами, це є гарантією швидкого виконання робіт і довговічною роботи фасадної системи.

 

Фіксована і пpозора ціна: Ви платите за квадратний метр готового фасаду, а не за роботи і матеріал окремо, вартість фіксується пpи укладенні договору і не змінюється.

 

Гарантія на всі види робіт: закінчивши обумовлені в договорі роботи, обов'язково видається гарантійний сертифікат в якому вказується виконавець робіт, марка системи утеплення та гарантійний термін.

Наші партнери