+3 8067 611 88 05

72309 St 8 March, 6, Melitopol

FUNDAMENT

Ukraine

72309 St 8 March, 6, Melitopol.

PHONE: +3 80619 448419

Краща інноваційна система енергоефективної вентиляції

Рекуператор Прана.

 

 

Рекуператор ПРАНА є припливно-витяжної прямоточною системою вентиляції (приплив і витяжка відбуваються одночасно без змішування повітряних потоків), виконаної в корпусі з харчового АВС пластика з використанням високоефективного мідного теплообмінника - рекуператор повітря. За допомогою цієї системи з приміщення видаляється забруднене мікроелементами пилу і диму повітря. Одночасно з цим в приміщення подається чисте і свіже повітря з вулиці. Витяжною і припливне повітря проходить по різних каналах і не змішується. У процесі вентиляції відбувається міжканального теплопередача, що забезпечує енергетичну ефективність системи в будь-який період року. А комфорт в приміщенні буде забезпечений завдяки регулюванню кількості видаляється і повітря, що поступає.

Краще рішення - рекуператор Прана!

 

При розробці вентиляційної системи рекуператора Прана, головною метою було максимальне збереження енергетичних властивостей повітря. Крім того, потрібно було якомога ефективніше використовувати (утилізувати) тепле повітря, саме тому тут було встановлено високоефективний теплообмінник - рекуператор тепла. Відмова від установки в цій системі вентиляції фільтра дозволив максимально підвищити якість повітря, так як фільтр дає Деионизация повітря і стає джерелом біологічних заражень. З огляду на, що повітря - матерія тонка, поліпшити яку не можна, а "дезінфікувати" все ж потрібно, розробники рекуператора Прана використовували матеріали, технічні рішення та технології, що зберігають природні (природні) властивості матеріалів. В результаті вдалося створити систему, яка дозволяє отримувати чисте повітря з активним знезараженням, і це при збереженні всіх його енергетичних складових, в т.ч. іонного складу і тонких енергій. 

Найголовніше - повітря з енергетики, такий, як на вулиці, що, в свою чергу, дозволяє створювати комфорт в приміщеннях, при в рази менших обсягах повітрообміну. Ефективне збереження енергії. Відомо, що «прийнятна» вентиляція «з'їдає» до 30% опалювального бюджету, а влітку - до 70% витрат на кондиціонування. За рахунок використання ефективної системи рекуперації - рекуператора тепла - витрати на кліматизації істотно (у рази!) Зменшуються. Здоровий мікроклімат в приміщенні - стіни без грибка, сухі вікна.

Часто чуємо: потрібно, як повітря ... і розуміємо - без повітря нікуди. Тому вирішення проблем вентилювання, як питання життя і смерті, завжди було, є і буде актуальним. Зрозуміло, що якщо хочемо жити здоровими і бути щасливими, необхідно «зріти в корінь», фактично - в фізіологію збереження імунітету. Відзначимо, що наш організм в принципі вимагає не так вже й багато: природного, енергетично якісного повітря, чистої води і здорової їжі.

Система вентиляції рекуператор Прана - це варіант вирішення проблем вентиляції з урахуванням фізіології дихання і, в першу чергу, за рахунок збереження енергетичних складових повітря. Коротко розглянемо, що ж нам дає рекуператор тепла системи «ПРАНА»?

Сучасний метод збереження енергії - рекуператор тепла

 

Сьогодні все більш популярною стає рекуперація (в перекладі з англійської recuperation - зворотне отримання). За допомогою цього процесу, використовуючи рекуператор тепла, безперешкодно можна зберегти до 91% тепла, яке втрачається з вентилюванням. Крім цього, в літній період можна суттєво зберігати «цілющу прохолоду» кондиціонера, що вигідно вже двічі: зберігаючи «прохолоду», ми можемо поставити в рази менш потужний кондиціонер (економія на обладнанні), пізніше - економити на електроенергії при його експлуатації (рекуператор Прана споживає в середньому до 30 Вт / год).

 

У період технологій «пластикових» вікон багато жителів на особистому гіркому досвіді впритул познайомилися з проблемами алергії, астми та інших захворювань, пов'язаних з дихальною системою. При цьому ситуація ускладнюється ще й тим, що хворіють не тільки люди, але і самі приміщення, в яких з'являється цвіль і грибки на стінах. Зрозуміло, що проживання в таких приміщеннях стає дуже шкідливим, часто смертельно небезпечним, для нашого здоров'я. Пов'язуючи проблеми хвороби з вентиляцією, закономірно виникає питання: якою має бути «правильна» вентиляція і які вентиляційні системи, які рекуператори можуть вирішити проблеми по суті, забезпечуючи нас якісним повітрям?

 

Відповідь на це питання однозначна: краще рішення перерахованих вище проблем на сьогодні - це прямоточна децентралізована система вентиляції з рекуперацією - рекуператор повітря.

 

Складові, які роблять рекуператори Прана кращим:

 

- збереження природних якостей повітря і наповнення приміщення повітрям «прану»; 

- мідний теплообмінник - рекуператор тепла. Мідь є природним антисептиком, який запобігає  

   накопиченню бактерій всередині робочого модуля. Крім того, це матеріал з високим

   коефіцієнтом теплопровідності, який не іржавіє і не псується;

- абсолютна відсутність фільтрів, що зводить до нуля технічне обслуговування і витрати на  

  витратні матеріали;

- компактні розміри, завдяки яким помітна тільки вентиляційна решітка, оскільки весь робочий 

  модуль і рекуператор прихований в товщині стіни;

- легкість монтажу. Фахівці встановлять рекуператор повітря за 2 години без пошкодження 

  ремонту;

- значна економія електроенергії; 

- простота обслуговування; 

- проста система управління за допомогою дистанційного пульта або реостатного вимикача; 

- відсутність шуму, яке можна отримати, переводячи рекуператор в нічний режим; 

  забезпечення якості;

- доступна і справедлива ціна на рекуператори при конкурентному співвідношенні «ціна-якість» 

  одночасний приплив і витяжка;

- в моделях побутової серії кількість припливу переважає над витяжкою для запобігання  

  зворотної тяги;

- рекуператор Prana в приміщенні прекрасно справляється ОДИН, при цьому компенсує роботу 

  витяжних каналів на кухні і в санвузлі. Тоді як ревесних проветривателей, щоб уникнути

  отруєння продуктами згоряння, обов'язково необхідно ДВА на одне приміщення.